धनकुमारी बोगटी रहिनन

हामीलार्इ ढिलो गरी प्राप्त समाचार अनुसार रत्नेचौर-५, लामगराकी ५९ वर्षीय धनकुमारी बोगटीको असोज २० गते देहावसान भएको छ । केहि दिन अगाडी देखि ज्वरो र टाउको दुख्ने गरेको बताएकी स्व. बोगटीको उपचार क्रममा मणिपाल हस्पिटल पोखरामा मृत्यु भएको हो । पारिवारीक श्रोतका अनुसार उनको मृत्यु टाइफाइडका कारण भएको थियो । उनका १ छोरी र २ छोरा छन । जेठा छोरा राजेन्द्र बोगटी बैदेशिक रोजगारका कारण देश बाहिर भएकाले स्व. बोगटीको क्रियाकर्म कान्छा छोरा महेन्द्र बोगटीले गरेका छन ।

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s