क्लब पुनर्गठित, कार्यक्रमको सुरक्षा जिल्ला प्रहरी कार्यालयले गर्ने

हालै एक भेलाले रत्नेचौर युवा क्लबको समिति पुर्नगठन गरेको छ । रत्नेचौर ४ निवासी ओम रोकाको अध्यक्षतामा ११ सदस्यीय समिति पुनर्गठन गरिएको हो । समितिको उपाध्यक्षमा ४ का मन्नु रावल, सचिवमा १ का हरि महत, सहसचिवमा २ का सुजन थापा, कोषाध्यक्षमा १ का कृष्ण बोगटी र सदस्यहरुमा २ का बेलबहादुर महत र जितेन्द्र अधिकारी १ का हरि बोगटी, हिरासिंह बोगटी, जितबहादुर महत र ४ का पूर्ण थापा मगर रहेका छन् । भेलाले ५ सदस्यीय सल्लाहकार समिति समेत गठन गरेको छ । सल्लाहकार समितिमा रत्नेचौर ४ निवासी समाजसेवी टेकबहादुर रावल तथा बसन्त बोगटी लगायत हुनुहुन्छ ।
कार्यक्रमलाई सुरक्षित र मर्यादित रुपमा सञ्चालनका लागि कार्यक्रमको अवधी छोट्याइएको जानकारी कोषाध्यक्ष कृष्ण बोगटीले टेलिफोन मार्फत दिनुभएको छ । साथै कार्यक्रम अवधिभर जिल्ला प्रहरी कार्यालय, म्याग्दीले सुरक्षाकर्मी खटाउने पनि जानकारीमा आएको छ । हालसम्म सन्तोष रावलले सुदिप मेमोरियल कोषबाट रु. २० हजार, दिपक बोगटीले रु १० हजार, शिब बोगटीले रु ७ हजार ७ सय ७७, नीराजन थापाले ५ हजार ५ सय ५५ र केहि गैर्हसरकारी संघसंस्थाहरुले पनि सहयोग गर्ने प्रतिबद्धता ब्यक्त गरेको कार्यक्रम व्यवस्थापनका एक सदस्य शंकर महतले जानकारी गराउनु भयो ।

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s