ने.का.को गाउँ अधिवेशन सम्पन्न

नेपाली कांग्रेसले यसै वर्ष आफ्नो महाधिवेशन गर्ने तयारी गरिरहेको बेला ने.का. रत्नेचौरले पनि आफ्नो गाउँ अधिवेशन सम्पन्न गरेको छ । आफ्ना करिब ५ दर्जन संगठित सदस्य र शुभेच्छुकको एक भेलाबाट यहि श्रावण १६ गते बेनीमा आयोजना हुन लागेको जिल्ला अधिवेशनका लागि १० जना प्रतिनिधि छनौट गर्ने काम समेत सम्पन्न गरेको छ ।
छनौट भएका प्रतिनिधिमा ने.का. जिल्ला कार्य समितिका उपसभापति नेत्रबहादुर महत र सदस्य देबी रावल समेत रहेका छन् । अन्य प्रतिनिधीहरुमा गोविन्द शर्मा, कमला किसान र मिनबहादुर खत्री (रत्नेचौर–४), चन्द्रकला आले र नन्दकुमार श्रेष्ठ अर्जम त्यसैगरी मोहन महत (रत्नेचौर–२), सन्ते थापा (रत्नेचौर–३) र बिक्रम बोगटी (रत्नेचौर–५) रहेका छन् ।

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s